10. 1. 2015 - Turnaj SOMTI 2015 V Kin-ballu

Poměřit svoje síly, taktické myšlení i ducha fair-play v nově se rozvíjejícím sportu - Kin-ballu s týmy z celé republiky i Slovenska, měli naši klienti střediska při letošním turnaji, který se konal v rámci evropského programu „Youth in Action“ dne 10. 1. 2015 na půdě ZŠ Čejkovická v Brně.

Součástí celodenního programu turnaje byla pro hráče i diváky připravena nejprve exhibice dvou národních týmů z České republiky a Slovenska. Oba týmy společně předvedly taktické prvky hry a celkově představily pravidla Kin-ballu. Poté již započal samotný turnaj, kterého se včetně našich tří týmů: Super draků, Super paparazziů a Helpáků zúčastnilo celkem 12 čtyřčlenných týmů. Naši klienti pak bojovali o umístění a postup do semifinále a následně do finále. Každý z týmů si zahrál celkově 4 zápasy, trvající 14 minut, pod dozorem akreditovaných rozhodčích, s podporou nadšených diváků v hledišti.

I přes ohromnou snahu našich hráčů se do finálového zápasu nakonec žádný z týmů neprobojoval. Nejlépe se umístil tým Supr paparazzi, a to na 7. místě, těsně za nimi pak tým Helpáků na 9. pozici, a tým Super draků na místě desátém.  

NAŠE AKCE

Den Země

přidáno: 05.05.2021

Den Země v SVP HELP ME