Exkurze do nového studia České televize v Brně- Líšni

Podívat se pod pokličku mediálního světa a poznat blíže strukturu přípravy a zákulisí zpravodajství České televize se nepoštěstí každému. Naši klienti však měli možnost toto tajemství formou exkurze trochu poodhalit.

Společně jsme se tak mohli podívat do míst, které děti znaly jen z obrazovek a prohlédnout si detailně nejen novou budovu brněnského studia veřejnoprávní České televize, ale například poznat i studio, kde vzniká oblíbený pořad AZ-kvíz Junior, nebo si prohlédnout zelené klíčovací plátno, kde vznikají trikové efekty. Dobrodružná objevitelská cesta po prostorách brněnského studia dále pokračovala prohlídkou zpravodajským zázemím. Klienti si mohli vyzkoušet čtení zpráv, práci kameramana, nebo si prohlédli střižnu i celé srdce zpravodajství- vysílací studio. Na závěr se pak mohli zeptat na další zajímavosti jedné z oblíbených tváří zpravodajství, redaktorky a moderátorky Zuzany Neuvirtové, která ochotně odpovídala na jejich všemožné dotazy.


Touto cestou bychom rádi ještě jednou poděkovali brněnskému studiu České televize za možnost exkurze pro naše klienty a budeme se těšit v budoucnu na další spolupráci.

AKTUALITY

Otevření střediska

přidáno: 18.01.2021

Od 18.1.2021